Kniha návštěv

» Napsat příspěvek do knihy návštěv

Káča Lančová, 26.5.2015:
Dobrý den Petře, po tom, co jsem zhlédla náhodně kus "Dobrodruha"....jsem si o tom "dobrodruhovi" potřebovala něco najít....a narazila jsem na Váš blog - http://cunderlik.blog.idnes.cz/c/453512/ufnukany-dobrodruh-parodie-na-cestopis.html Naprosto mi mluvíte z duše.....bomba a díky. Káča :)
Jitka Mendlová, 18.2.2015:
Dobrý den, právě jsem zcela náhodou při googlování fotek "obětin z Bali" narazila na Vaše stránky, především na článek z Vaší dovolené právě zde na Bali. Chci za něj moc poděkovat. Příjemně nás navnadil na naši dovolenou. Včera jsme sem s přítelem akorát přiletěli a máme v plánu zde a po okolních ostrovech cestovat a poznávat místní kulturu.
Radek Martinek, 20.4.2013:
Dobrý den, budu se opakovat, když napíšu "překrásné fotky". Ale ono je to tak. Sám fotím, o fotografování se zajímám a baví mě to. Závidím Vám tu možnost cestovat za fotografiemi tak daleko, já zatím maximálně zkusil Norsko (ovšem s cestovkou, ne autem stylem fotovýlet) a časem, doufám, vyjde i Švédsko a jiný sever. Rovněž k fotografiím rád píšu, i v hudebním světě se koukám pohybujeme "aktivněji" než mnozí jiní. Já to dotáhl dokonce na redaktora hudebního zinu, hehe. Tato zpráva měla být každopádně pozdravení a poděkování za výborné fotky, odfocené s citem člověka, který se s fotografickým nadáním opravdu zjevně narodil. Radek
pavlik, 7.10.2012:
hustyyy kaamo