Fotokurzy a další služby

Fotokurzy

Krátké – jednodenní nebo víkendové kurzy zaměřené na zvládnutí vlastního fotoaparátu a představení a zlepšení konkrétní dovednosti (základy fotografie, krajina, makro, zvířata, atp.). Kurzy konané v drtivém počtu případů v ČR. Vítáni jsou jak úplní začátečníci, tak i pokročilí jedinci, kteří se chtějí zlepšit ve svých dovednostech nebo prostě jenom potkat pár prima lidí a strávit s nimi příjemný čas.

Fotocesty a expedice

Delší – vícedenní cesty do zajímavých a netradičních míst, převážně do zahraničí. Fotocesty a expedice mají vždy jasné zaměření a cíl. Vítáni jsou jak úplní začátečníci, tak i pokročilí, prostě všichni, kteří chtějí potkat stejně „postižené“ jedince, ochotné cestovat za zajímavými záběry a zážitky do vzdálenějších krajů.

Promítání a besedy

Dopřejte svým žákům ve škole zajímavou přednášku spojenou s promítáním fotografií a povídáním o vybraném tématu nebo si chcete pobesedovat a promítnout fotografie v nějakém klubu, či při nějaké jiné vhodné příležitosti?

Prodej fotografií

Většinu fotografií na těchto stránkách si lze zakoupit buď jako výtisk fotografie nebo na cd, případně můžete zakoupit autorská práva jak pro komerční, tak i nekomerční činnost.

Dárkové předměty

Každý rok připravím cca 1-2 tématické kalendáře, které si lze objednat. Fotografie lze taktéž použít na magnetky, samolepky, atp.

Výstavy, spolupráce a reportáže

Aktuální nebo připravované autorské, prodejní, případně společné výstavy. Zaujaly  vás fotografie natolik, že byste chtěli sami uspořádat jejich výstavu? Napadají vás i jiné formy spolupráce, chcete nafotit nějakou zajímavou sportovní nebo společenskou akci, reportáž?