Prodej fotografií

Většinu fotografií z těchto stránek si lze zakoupit. Nabízejí se tři varianty nákupu – buď jako výtisk, nebo na cd, nebo můžete získat autorská práva k dané fotografii, případně k souboru fotografií.

Navštivte proto   FOTOGALERII   a vyberte si snímek, který se vám líbí.

Každá fotografie ve fotogalerii nabízí tři úrovně pohledu, náhledová velikost (150px) – po kliku na náhled se zobrazí fotografie ve střední velikosti (700px) a po kliku na středně velký obrázek se otevře fotografie v nejvyšším rozlišení v lightboxu (1024px).

Ve fotogalerii se nabízí celkový výpis všech fotografií (při kliku na tlačítko „Fotogalerie“ v hlavním menu) nebo výpis snímků z předdefinovaných kategorií, které naleznete v podobě kostiček vlevo a také v podobě záložek na hlavním menu nahoře. V dané kategorii se poté lze pohybovat dopředu a dozadu nebo se můžete vrátit zpět na výpis dané kategoriie.

Pod každou fotografií (střední velikost) vpravo neleznete tři tlačítka „koupit“. Po kliku na tato tlačítka se objeví poptávkový formulář, kterým můžete zažádat o zpracování nabídky na vámi vybraný snímek a typ koupě. Těším se na vzájemnou spolupráci!

Vstup do FOTOGALERIE

  Máte nějaké dotazy a rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte a kontaktujte mě:

 

mobil:          +420 721 927 146
e-mail:         peterudes@centrum.cz

  Vaše jméno (vyžadováno)
  

  Váš Email (vyžadováno)
  

  Předmět zprávy
  

  Vaše zpráva
  

  captcha    opiště prosím uvedený kód do pole níže