Promítání a besedy

Dopřejte svým žákům ve škole zajímavou přednášku spojenou s promítáním fotografií a povídáním o vybraném tématu nebo si chcete pobesedovat a promítnout fotografie v nějakém klubu, či při nějaké jiné vhodné příležitosti?

Témata:

1. Krajina, zvířata a života v Africe (Keňa, Botswana, Namíbie, Jihoafrická republika, Zimbabwe) – okruhy: Masajové, Sanové, Himbové, Samburové, Kikujové – život přírodních národů. Velká migrace zvířat v Masai Maře, Etosha, Okavango, Viktoriiny vodopády, Mys Dobré naděje, atp.

2. Krajina, zvířata a život v Indonésii – okruhy: Borneo, Jáva, Bali, zemědělství, pěstování rýže, práce v kráteru Ijen – dolování síry, Orangutani z Bornea, sopky na Jávě, atp. chrámový komplex Borobudur – budhistická perla v srdci Jávy, život běžného Indonésana.

3. Krajina, zvířata a život v subantarktických oblastech, Arktidě, ve Skandinávii a Severním moři (Jižní Georgie, Ohňová země, Špicberky, Švédsko, Finsko, Norsko, Německo-Helgoland) – okruhy: představení skandinávské fauny a přírody, Laponsko – život na dalekém severu, úchvatná krajina západního Norska – fjordy, Lofoty, divoké Vestrály, Špicberky – perla severu, lední medvědi. Jižní Geogrie – ostrov tučňáků a lachtanů. Ohňová země – život v harmonii.

4. Česká krajina a fauna – okruhy: meandry Vltavy, Šumava, jihočeské rybníky

Součástí přednášky je promítání fotografií – fotografie budou prezentovány z notebooku napojeného na projektor a vysílány by měly být ideálně na projekční plátno – pokud nemáte k dispozici projektor ani projekční plátno, mohu jej zajistit. Pro více informací mě prosím kontaktuje:

mobil:          +420 721 927 146
e-mail:         peterudes@centrum.cz

  Vaše jméno (vyžadováno)
  

  Váš Email (vyžadováno)
  

  Předmět zprávy
  

  Vaše zpráva
  

  captcha    opiště prosím uvedený kód do pole níže