Oficiální spolupráce s National Geographic Society

Publikováno | Autor:

Život dává, život bere a v tuto chvíli mi dal možnost oficiálně spolupracovat s National Geographic Society. V poště mi totiž přistála nabídka od NG na participaci v jejich značkové fotobance National Geographic Stock. Navázal jsem proto spolupráci s touto fotobankou, a proto nyní najdete některé mé fotografie pod značkou NG právě ve fotobance National Geographic Stock. Tak hlavně, aby si někdo něco koupil… :-)

 


Další články

1 komentář u “Oficiální spolupráce s National Geographic Society

  1. Já nemůžu jinak,než schvalovat krásu přírody na fotografiích. Vždyť jen tak zůstane příroda zachycena a zachovaná pro příští generace. Protože jesli se budeme tak chovat k přírodě jak se chováme doposud, a to myslím jak jednotlivce, tak především různé korporace, společnosti, které ji ničí nejvíce, tak nám brzy zbydou už jen ta fota. Ale i přes potíže s námí. lidmi, krásná fota.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>